Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem tudok választani!?

Nem tudok választani!?

Figyelt kérdés
Én már régebben is akvarisztikáztam de nem jól sült el és felkészületlen voltam és most újra belevágnék. Annyit szoktam itt kérdezni de nem tudom milyen halat vegyek. Az akvárium 60 l és fűtés szűrés és levegőztetés is van. Viszont nem tudom mit vegyek olyan tanácstalan vagyok, pedig megint nagyon szeretném elkezdeni. Remélem ebbe tudtok segíteni. (bármit írhattok)
2014. jún. 15. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

esetleg guppi, neonhal, akkor anci meg páncélosharcsák...

vagy berendezheted törpesügereknek

de ez inkább a te döntésed

szerintem te válassz mert csak te tudod melyik hal tetszik és melyiket birod eltartani

2014. jún. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 YourDestiny ***** válasza:

Attól függ, milyen hatékony a szűrésed. Ha jó és nem vagy kifejezetten zöldigényű, tehát növényes, akkor csinálhatsz egy csigasügéres biotópot, multifasciatus-szal vagy bulgog csigával. Érdekes halak, jók kezdésnek is.


Egyszerű és mégis nagyszerű, ahogy kinéz egy ilyen. Ez az ideiglenes csiga ivadéknevelőm:


[link]


Ez meg ismerősöm újdonsült tanganyikai biotópja:


[link]

2014. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Alap kérdés: egyáltalán mit árulnak felétek?

Ha valaki hozzám vágna egy 60 literes akváriumot abba nálam biztos gyöngy dánió (vagy kéksávos törpedánió, ha találok) kerülne kénsárga garnélákkal sok igénytelen növény mellé. Nem csak, mert szépek, hanem mert iszonyat mókás a viselkedésük.

2014. jún. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!