Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fagysztott haleledellel...

Fagysztott haleledellel hogyan etessek?

Figyelt kérdés
Mármint vettem fagyasztott szúnyoglárvát és nemtom hogy adjam oda a halaimnak,mert még ilyet nem kaptak.Szóval olvasszam fel és szedjem szét a cuccot aztán simán belerakom a vízbe??
2010. jan. 4. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
csinálhatod úgy is, hogy egy kis feles pohárral kimersz vizet az akiból, beledobsz egy kockát, megvárod míg felolvad, és utána beleöntöd vizestől.. én így szoktam.. nekem azt mondták amugy hogy bele lehet dobni fagyosan az akváriumba...
2010. jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ!!
2010. jan. 4. 12:22
 3/6 kzs ***** válasza:
33%
Én úgy szoktam, hogy az akváriumból kimerek egy pohárnyi vizet, és mikrohullámú sütőben enyhén langyosra felmelegítem (így könnyebben elolvad benne a fagyasztott eleség).
2010. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a hal kiemelő hálóba teszem a kivánt mennyiséget(fél kockát) és meleg víz alatt átmosom a csap alatt,és utána belemosom az akiba.De elsőre próbáld ki hogy mennyit esznek meg,nehogy lent rohadjon a maradék.
2010. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Én feltétlenül ajánlom etetés előtt, a csap alatt történő átmosást.Sajnos nem tiszták annyira ezek a kaják, de erről magad is meggyőződhetsz, ha egy pohár vízben kiolvasztod és megnézed a víz színét.Javasolnám egy szűrő, vagy akár a fent említett háló használatát az átmosáshoz.
2010. jan. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
en vegyes fagtasztott kaját szoktam venni,s ugy fagyastva a kockat bedobom s ahogy oldodik ugy eszik meg,már rég igy etetem ,semmi bajuk.
2010. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!