Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy nagy 450 literes...

Van egy nagy 450 literes akváriumom, abban szeretnék tartani 5 aranyhalat 5 kínai razbórát 3 ancistrust és 6 tüskés pikót, szerintetek lehetséges-e vagy semmiképpen ne legyen ez a párosítás?

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 15:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

ezt az aranyhalaknak szánom de néha adok nekik fagyasztott

kaját is majd

2014. jún. 24. 20:27
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg 450 literes, talán még a tavirózsa, vagy tündérrózsa is beleférne, ár annak elég nagy szárai vannak. Kagylótutaj a tetejére. Hát ezek ilyen tavi növények. Akváriumi növények közöl szokták a vizikehelyt és anubiast. Ha nincs teteje akkor tök sokféle mocsári növényt is lehetne. Most nem tudom a nevüket, de szoktam látni állatkereskedésben csomó nagy levelű cuccot. Vizipálma, acorus, meg mindenféle színes levelű növények is vannak.
2014. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

nincs teteje de a fényt nemtudom hogy oldjam meg, tavirózsát már próbáltam de a víz eléggé alacsony mert nem magasabb az akvárium 30-40 cm nél hogy a halaknak legyen nagy úszásra való terület mert úgy hallotam inkább legyen alacsonyabb

mint magasabb a vizipálma tetszik csak nem tudom megoldani majd a fényt úgy hogy olyan magasra is világítson és az ablak is messze van mert ez a szoba közepén van egy nagy asztalon

2014. jún. 25. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!