Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A guppiknál is igaz az hogy...

A guppiknál is igaz az hogy ha melegebb a víz több lány születik ha kicsit hidegebb több fiú!?

Figyelt kérdés
vagy lehet forditva irtam hogy ha hideg több lány és ha meleg több fiú pontosan nem tudom de valahol halottam ezt ez a guppiknál érvényes? vagy csak találomra születik enyyi hím és ennyi nőstény?
2014. jún. 24. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

ez hülyeség, nem igaz. a guppinak van egy hőmérsékletigénye, amit meg kell neki teremteni, és kész.


abban van valami, hogy a vízhőfok-változás növeli a halak szaporodási kedvét, de nem tudom pontosan, hogy melegebb, vagy hidegebb vizet kell nekik csinálni, de az biztos, hogy nagyon lassan, és nem hirtelen hozzá önteni egy vödör jeges vizet.

2014. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja oké értem köszi csak egy kérdés volt. egyébként az enyémek 28-fokban vannak
2014. jún. 24. 23:53
 3/3 Sebok ***** válasza:
az én guppijaim 25 fokban voltak állandóan 28 fokban már nagyon sasoltam hogy hűtsem a vizet és nagyon szépen születtek sorra de ott teljesen vegyes mennyiség volt.nem tudnám meghatározni neked miből volt több
2014. jún. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!