Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel szabad s mivel nem...

Mivel szabad s mivel nem etetni a kakadu törpesugereim?

Figyelt kérdés
szoval az lenne a kerdes h milyen fagyasztott kajakkal erdemes, mert olvastam h nem ajanlott a vorosszunyoglarva s a tubifex, mert belgyulladast okozhat, a ramirezinel is, de mashol meg azt olvastam s lattam videon h a kakadu torpesugernek a szunyoglarva direkt jo, na akkor most mi az igazsag, par nap mulva veszem meg oket es a leheto legjobb korulmenyeket szeretnem szamukra biztositani, elore koszi a valaszokat es bocsi az ekezetek miatt, megy a zold pacsi minden valaszert :)

2014. jún. 25. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Vörös szúnyoglárva az tilos, bélgyulladás lehet a farka végén van egy kampó az okozza.


Fehér szúnyoglárva, artemia(sórák) vitaminok végett néha jbl, tertra vagy sera lemezes, száraz táp, heti 1-2 alkalommal.


Tehát jól láttad a videón, szúnyoglárva volt, de nem vörös.

2014. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fagyasztott mysist is megeszi.
2014. jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
es a tubifex mehet? Az is fagyasztott, csak mert vannak corydorasok is az akvatiumban :)
2014. jún. 26. 06:18
 4/5 anonim ***** válasza:

A tubifexet én kerülöm, olvasgattam, hogy van aki élőnek veszi, vár vele amíg kitisztulnak, "vécéznek", én nem adom halaknak, a páncélos harcsáknak is inkább artemiat, krillt adok, a fagyasztott tubi java részt ürülék.


Itt példa fojt eszmecsere: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__5..

2014. jún. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
b. joci köszi :) az is az én kérdésem am :D , hát akkor váltok én is, vettem artémiát meg vizibolhát fagyasztva :D
2014. jún. 29. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!