Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van olyan bolt ahol a díszhala...

Van olyan bolt ahol a díszhalak nagyon olcsók?

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Bizonyára vannak drága halak is, de én az elmúlt 60 év hal-árait hozzávetőlegesen ismerem és állítom, hogy a jelenlegi árak hihetetlenül olcsónak minősülnek. Az iparszerű halszaporítás, a gyógyszerelés, a műszaki felszereltség miatt a díszhalak iparszerű tenyésztése "tömegcikké" tette a halakat.
2014. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én olyan halakra gondoltam,mint a neon hal a xifo,a guppi,gurámi,stb.
2014. júl. 6. 13:30
 3/7 Pendulum92 ***** válasza:

2-300 forintnál hova akarsz még olcsóbbat?


Pont ez a baj, minél olcsóbb egy hal, általában annál rosszabb körülmények között nevelik.

2014. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a hal még a legolcsóbb dolog talán az egész hobbiban :D /drágább hal-drágább felszerelés :D nekem is van halam amit 190ért vettem darabját meg van aminek 1000 ft volt darabja és ezek még nem drága halak csak szimpla sterbai coryk :D
2014. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma vettünk Neon halakat darabja 75 forint volt :D Köszi a válaszokat!!
2014. júl. 6. 23:03
 6/7 anonim ***** válasza:
xD akkor minek a kérdés, amugy tenyésztőtől nyilván olcsobb vagy olyantól aki szabadulna a halaktól, a neon is olyan max 200ft általában am, életben tartani azért már drágább mulatság :D
2014. júl. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Előtte tettem fel mielőtt megvettük volna őket.
2014. júl. 7. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!