Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pesten hol ehet kapni agyagot,...

Pesten hol ehet kapni agyagot, vagy kiégethetős gyurmát?

Figyelt kérdés

#agyag #kiégethetős gyurma
2014. júl. 12. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazából a legtöbb hobbi boltban kaphatsz kiégethető gyurmát. Mostanában néhány papír írószer boltban is láttam gyurmát, de agyagot szerintem csak hobbi boltban vagy valami nagyobb barkács szaküzletben.


West Endbe biztosan lehet kapni gyurmát, illetve ha olcsóbban akarod akkor Budán a nagy Művészellátót keresd fel :)

2014. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pendulum92 ***** válasza:
Én pont a héten vettem, bár én Szegeden, de művészellátó boltban, ott tuti van.
2014. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:

Kiégethető gyurma egyáltalán nem való akváriumba. Sima agyag vagy esetleg csemperagasztó alkalmas díszek készítésére, de az utóbbi csak akkor ha kemény vizes halaid vannak.


Ha rákeresel a "kézműves agyag" kifejezésre, kismillió webáruházat fog kidobni a gugli. Én a Nagymező utcai művészellátóban szoktam venni, de ha minden igaz nemrég bezárt. Csemperagasztó a barkácsáruházakban terem.

2014. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem akváriumba kell, de közben én is találtam neten
2014. júl. 12. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!