Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A vizi remeterák meddig tud a...

A vizi remeterák meddig tud a parton lélegezni?

Figyelt kérdés
Vagy meddíg bírja vízkeringtetès nèlkül?

2014. júl. 19. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm szedett csigaházakat és ki akarta szárítani, az egyik meg egyszer csak elmászott. Abban volt egy rák. Azt mondta vagy egy órán át volt a napon és utána mászott el. Lehet hogy maradt még víz a házában.


Nekem van pár db remeterákom akváriumban, de egyik sem akart még egyszer sem kimászni magától, pedig ki tudnának jönni. Mégis ott nőnek fel a víz alatt, és szerintem még egyszer sem dugták ki a fejüket. Ezért én úgy gondolom eléggé vizi állatok.


Keringés nélkül oxigén sem jut a vízbe, hát nem tudom. Elég ha egyszer megeteted és másnapra berothad az egész vize a kajától. Ha nem eteted, akkor meg éhen hal.

2014. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez úgy lehet az élőhelyén, hogyha a sodrás kisodorja a partra, akkor igyekszik visszamenni és lehet egy órán belül még visszajut.


Akváriumban megeszi az összes létező fagyasztott halkaját. Húsevő, dögevő és algát is eszik.

2014. júl. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!