Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kondenzvíz az akváriumba?

Kondenzvíz az akváriumba?

Figyelt kérdés
Beltéri mobil klima kondenzvizét mi lenne ha beletölteném, végül is az lágy víz.
2014. júl. 20. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak előbb bizonyosodj meg arról, hogy a kifagyasztó nem rézcsőből van-e. Ha rézből van, akkor a magas réz-ion tartalom miatt nehézfém mérgezést okozhat.
2014. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez olyan klíma aminek a csövét kivezeted az ablakon?

Mennyi víz gyűlik benne?

2014. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen igen ez ilyen mobil, kerekeken álló klíma. Alumínium a hűtőradiátor.
2014. júl. 20. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolkodtam már én is rajta de sajnos nem jó.

A hűtőbordákon, kondenz csövekben, penész, gomba, baktérium tenyészik, ezért időszakonként fertőtleníteni kell. Én domesztosz és víz keverékével egy kézi permetezővel szoktam átpermetezni, átmosni beltéri részét a klímáknak.


Tehát a kondenzvízben, por, penész stb van, vagy a mérgező, sterilizáló, tisztítószer, egyik sem jó egy akváriumba.

2014. júl. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Felejtsd el, nem éri meg sem a fáradságot, sem az időt, ráadásul veszélyes is lehet a halakra nézve, ha nem kezeled használat előtt. Nem a világ pár liter ioncserélt vizet megvenni, ha több kell, akkor használj kevert ágyas műgyantát.
2014. júl. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!