Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A műnövényeken levő festék...

A műnövényeken levő festék nem káros a halakra?

Figyelt kérdés

2014. júl. 27. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
gondolom vízben nem oldódó szereket használnak :D , de az élő mindig szebb, vagy növény nélkül, a műnövény sztem elég gagyi :D
2014. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már eleve színes műanyagból gyártják őket, nem festik.
2014. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem tartósak nálam az igazi növények. viszont szép műnövényket láttam a közeli díszállatkereskedésbe. csak félek,hogy a festék anyag megzavarja a vízet/mivel kínai gyártmány/.
2014. júl. 28. 05:46
 4/8 anonim ***** válasza:

milyen halaid vannak? az afrikai sügérek mellé pl szépek a csak kövekből álló dekorációk is, vagy ha él amerikai is

http://www.youtube.com/watch?v=-nvQcLY04V4 :D

meg azokon a térségeken alapból nincs sok növény inkább lehullot falevelek,ágak , gyökerek,

műnövényt max aranyhalasba raknék sztem, de különben nézz utána miből van a kiszemelt műnövényed, lehet gumiból van és akkor sem oldódik, meg elötte egy vödör vízben simán letesztelheted :D, de az állatkereskedő ugyis segít ha megkérdezed

2014. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért az összegért amiért veszel műnövényt, lehet feltudod turbózni a világításod és akkor megmaradnának az élő növények is. De az is lehet , h túl igényes növényeid voltak eddig.
2014. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
guppi, platti van és két darab cápamárna. a világitásom 15 W. Téptalajom sincs csak sima homok.a valézniával is próbálkoztam,de nem szép.ezért gondoltunk műnővényekre.
2014. júl. 28. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél nagy levelű anubiast, az fény nélkül is megmarad, csak nem nő semmit. Nagyjából hasonlóan viselkedik mint egy műnövény. Ne ásd el a gyökerét, csak hagyd szabadon lebegni a vízbe és akkor nem rothad el. Köthetsz rá egy követ, vagy vasfát damillal, ami lenntartja. Tápozni sem kell.
2014. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megpróbáljuk.Köszönöm szépen!
2014. júl. 30. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!