Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi baja lehet a fekete neon...

Mi baja lehet a fekete neon halamnak?

Figyelt kérdés
Már egy ideje furcsán uszik, nem egyenesen, hanem kicsi ferdén felfele néz. És gyorsan veszi a levegőt. Már vagy 2 hete. Szinte egy függölegesen probál fenn maradni. Lehet az uszóholyagával an baj? Egyre rosszabbul nézki. Meg fog halni?
2010. jan. 13. 16:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a halacskámmal.nem ikrázott mostanába?kicsit többet írj hogy megtudjam mondani a betegségét.szerintem úszóhólyaggyulladás.lehet rá gyógyszert kapni de nem feltétlenül gyógyitható
2010. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
remélem sikerül meggyógyítani
2010. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

állítólag ezek a halak nem élnek sokáig,de remélem hogy meggyógyul:)

amúgy igen,lehet rá gyógyszert kapni,csak minél hamarabb el kell kezdeni!

2010. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem tudok róla, hogy ikrázott-e, mondjuk jó nagy hasa van, de mondom, függölegesen "áll" gyorsan csapkod, mintha ehezére esene fenn maradni, és gyorsan veszi a levegőt... szóval rosszul nézki.
2010. jan. 13. 17:12
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia. Esetleg hasvízkór? Akkor is szoktak így úszni... :S
2010. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, darakórosak most a halaim, de kitudja, lehet azok is...
2010. jan. 13. 17:28
 7/17 A kérdező kommentje:
A többi halnak minden esetre még nincs baja, se a többi fekete neonnak
2010. jan. 13. 17:28
 8/17 anonim ***** válasza:
szerintem különicsd el a többiektől figyeld még pár napig hogy viselkedik.de szerintem tuti úszóhólyaggyulladás.már írtam lehet ellene gyógyszert kapni de nem nagyon szoktak hatni.szegény halacska szemvedhet...szerintem öld meg valami kíméletes módón az lesz a legjobb.de ha nagyon megakarod menteni szaladj le az állatkereskedésbe.nekem is volt ilyen ez és ugyan ezt mondták amit leírtam.sok sikert első válaszoló vagyok
2010. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
de semmiképpen ne húzd le a WC-n .
2010. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Öljem meg kíméletes módon? Milyen kiméletes módot ismersz, mert én egyet sem. Nem akarom megölni... Sajnálom, de nem ölöm azért meg...
2010. jan. 13. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!