Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem ma két Sziámi harcoshal...

Vettem ma két Sziámi harcoshalat 1 hímet + 1 nőstényt, hogy szoktassam össze a két halat? Mert úgy halottam hogy össze lehet őket szoktatni.

Figyelt kérdés
most úgy vannak hogy a hím az akváriumba a nőstény meg még a zacskóba ,jó-e amit csinálok vagy nem ,válaszaitokat előre is köszönöm :)

2014. aug. 13. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, h szeretnél-e kicsiket :)
2014. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rosszul hallottad, nem lehet őket összeszoktatni.Egy megoldás van , méghozzá az hogy kell egy nagy akvárium sok növénnyel ahol elkerülhetik egymást.Mivel csak párzáskor viselik el egymást.
2014. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ,h mekkora az akváriumod, ahogy az előttem válaszoló is írta. Nekem pár éve 140 literbe volt 1 hím és 3 nőstény és teljesen jól elvoltak, a guppit se bántotta a hím.
2014. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egy 40 literes akváriumba lesznek tele növényekel
2014. aug. 13. 12:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
40 literben hamar szétveri a nőstényt ha beindul a hím, és a nőstény mindig stresszelne, max annyit tudsz hogy veszel egy bettatartót és az egyiket abban tartod, persze az is az akváriumon belül van, olyan kis akasztós izé :D ,milyen halaid vannak mellettük?
2014. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak ök ketten és már bele raktam a nöstényt és semmi regressziót nem láttok a hímen
2014. aug. 13. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert hülye vagy.
2014. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
rakj már egy képet fel az akiról :D ha full dzsungel van akkor oké de különben halálra kergeti pár nap alatt, még ha ikrázik is utána elüldözi , elöbb utána kellett volna olvasni hogy milyen is ez a hal és csak utána vásárolni, de már mind1, figyeld őket ha látod hogy b4sztatja a hím a nőstényt és nagyon megtépné, szedd ki és kész...jobbat nem tudsz már sajnos...
2014. aug. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!