Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54literes low tech növényes/ga...

54literes low tech növényes/garnélás akváriumnak jó lesz ez?

Figyelt kérdés

szóval van egy kihasználatlan 54 literes eheim szettem, arra gondoltam berendezem ezt is, szerintetek jó körülményeket tudnék biztosítani néhány bumble bee garnéla számára? mennyit vegyek belőlük , milyen szaporák, mik a tapasztalatok? ,és kb havi szinten mennyibe kerülne durván a fenntartása az akinak ha csak szűrés van benne és egy 15wos neoncső ami napi átlag 10 órát megy mondjuk? továbbá mikkel érdemes őket etetni, milyen növényeket érdemes rakni? bocsi hogy ennyit kérdezek egyszerre csak nagyon izgatott vagyok ezzel kapcsolatban :P , minden választ előre köszönök :) a szett: [link]

a garnéla:

[link]

minden válaszért megy a zöld kéz aki tud valamire válaszolni kérlek tegye meg :)



2014. aug. 13. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
20 literre 5-6 garnéla, szóval szerintem 8-9-et tegyél bele, mert ugye az 54 literből elég sok lejön. Talaj+nem is töltöd csordultig.
2014. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és szaporodnak mint a red cherryk vagy mik a tapasztalatok akinek már volt ilyene? :)
2014. aug. 13. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel a világításod elèg gyenge,ezért csak alacsony fényigényű növényeket rakj bele.(pl jávai moha,hólyagos vizikehely,anubias,valiznéria).
2014. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja ezekre gondoltam, de ebben nekem már sera plants van, ilyen "spéci" növényes cső :D
2014. aug. 13. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!