Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megéri ennyiért ez az akvárium?

Megéri ennyiért ez az akvárium?

Figyelt kérdés
Néztem egy 350 literes akváriumot, halakkal, növényekkel, beépített hátérrel.Szűrő csak belső szürő van hozzá, és beépített világítás is van. MEgéri szerintetek 50 ezer forintért?
2014. szept. 3. 11:35
 1/8 A kérdező kommentje:
plusz az állványt is adják hozzá.
2014. szept. 3. 11:42
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg szerintem ha ilyen jot akarsz.
2014. szept. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát határeset.


Vaci új 270 literes hátérrel, bútorral, armatúrákkal: 55ezer

, szerintem a 350 literest megcsinálja 65 ezerét.


[link]

2014. szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dioxyde ***** válasza:
Viszont a belső szűrő nem elég ekkora akváriumhoz kell egy jó külső ami nem olcsó,vagy barkácsolsz otthon egyet.
2014. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak azért mert pont a külső szűrő az egyik legköltséges része, az meg pont nincs hozzá...
2014. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*legköltségesebb
2014. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Külső szürőt már néztem az akvarista.hun hogy lehet csinálni, és azt a párom megcsinálja.
2014. szept. 3. 12:32
 8/8 Platypus ***** válasza:
Te tudod, pontosan mit is szeretnél egy akváriumtól. A beépített világítás és az élőlények nálam kizáró tényezők lennének. A gyári világítás nem sok mindenre alkalmas, de azért jól megdobja az árat. A halak meg a növények meg pont a lényeg, amit az ember magának szeretne kiválasztani. Rosszabb esetben megkapod egy halom olyan hallal, amik igazából nem is valók az adott akváriumba, aztán szenvedhetsz a gazdakereséssel.
2014. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!