Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Amikor a törpe tarisznyarák...

Amikor a törpe tarisznyarák vedlik akkor ugye elbujik, és mikor fog onnan kibújni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 9. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen a hely kialakítása.


Pl amikor én egy nagy követ tettem be és vagy 15cm magas vizet, hegyet mászott a kő tetejére, de amint közel mentem, elbújt a kő mögé és így szinte soha nem láttam.


A másik akváriumba csak 5 centi vizet tettem, alulra homokot és pár darab 4-6 centis sóder kavicsot. Középen egy lámpa világított. A rák itt nem nagyon tudott hova bújni. Persze egy kavics mögé tudott, de még akkor is láttam felülről. Aztán valahogy megszokta hogy hiába van szem előtt, én nem bántom, így egy idő után nem akart elbújni, kiállt a középső kavics tetejére és ott napozott mindig.

2014. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. szept. 11. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!