Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel lehet felragasztani az...

Jabberwocky88 kérdése:

Mivel lehet felragasztani az akváriumba szánt 3D-s (azt hiszem habkő) hátteret? Valami olyan szilikon ragasztó kellene, amely nem káros a halakra és az üvegre és a kőre is ragad.

Figyelt kérdés

[link]

Ez itt jó lehet?



#akvárium #szilikonragasztó #akváriumi háttér
2014. szept. 17. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi pillanatragasztoval ragasztottuk fel-tökeletes,es a halak is jol vannak.
2014. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél az jó. Elvileg van kifejezetten erre a célra való ragasztó, de lényegében az is ugyanabból van.
2014. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Norbig ***** válasza:
Látom itt nem nagyon tudnak erről semmit.A sima "szilók" nem jók erre a célra.Külön olyat kell venni ami nem tartalmaz káros anyagokat.Ilyenek a megfelelőek: [link]
2014. szept. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én "silicone no" tömítővel raktam be, ezt sokan használják, teljesen semleges szikikon, olcsó is, 700-800 ft a 300ml


[link]


Vagy van az fbs ragasztó, neked nem kell nagy szakítószilárdság így elég egy jobb tömítő.


Elvileg jó az ecetbázisú tömítő, én nem szoktam kikísérletezni, semleges szilikont használok mindig, vagy fbs ragasztó.

2014. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!