Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy változtassam meg az...

Hogy változtassam meg az akvárium életét?

Figyelt kérdés

Van 1 Sziámi harcoshalam(Nagyon békés), 1 Márnám, 1 Black Mollym, 2 Szifó, 2 vitorlás, 5 neonhal, 3 algaevő, 2 törpe harcsa!

50 L-es akvárium, 1 háttérnövénnyel, 2 elülsőnövénnyel, 2 búvóhellyel, 1 műnövénnyel! A szűrőt fél hetente cserélem, hetente 20% vízcserét csinálok! Növényvédő cseppeket, meg metilénkéket használok!

Szerintetek, kell e valamit változtatni ahhoz, hogy tökéletes legyen a helyük? (A Harcoshalnak meg kell maradnia)



2014. szept. 27. 17:16
 1/4 Pendulum92 ***** válasza:

Tudom, hogy nem ezért írtad ki a kérdést, és hogy rosszul fog esni, de tapasztalt szemmel alig lehet pozitívat mondani arról, amit eddig leírtál.



Biztos soroljam, mit csinálnék másként?

2014. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dioxyde ***** válasza:
Vitorlás nagyra nő nem ekkora akváriumba való,csapatos halakból 8-10 kéne legalább.Metilénkéket minek használsz ? Akkor kell ha betegek a halak...Mi az ,hogy fél hetente cseréled ?tisztítod?gondolom csapnál ami megint nem jó leszívott akvárium vízében kell kimosni...stb
2014. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kigyűjtöttem neked minek mekkora a hely és társasági igánye. www.diszhal.info -t ajánlom figyelmedbe. "Sajnos" az ami oda levan írva mind igaz. Így se sehogy sem jó.

Metilénkék az gyógyszer felejtsd el egészséges halaknál.

Én a helyedben a sziámi kivételével mindet visszavinném a boltba (márha visszaveszik). A sziámi mellé vegyél 2db nőstényt és gondoskodj bőven búvóhelyekről! Olvass utána mindig mielőtt halat veszel. az eladóra meg ne halgass!

Itt vannak az adatok:

Sziámi harcoshal minimum 50 liter, 75 literre 1 hím és 3-4 nőstény.

Közönséges algaevőharcsa Minimum 90 literes, 1 pár 90 literre

Neonhal Minimum 70 literes, 90 literre 10-14 hal.

Molly Minimum 90 literes, 100 literre 6-8 hal.

Mexikói kardfarkú hal Minimum 100 literes, 100 literre 3-4 hal.

Szumátrai díszmárna Minimum 120 literes, 120 literre 10 hal.

Kékpajzsos páncélosharcsa Minimum 80 literes, 100 literre 6-7 hal.

Vitorlás hal Minimum 150 literes, 250 literre 5 hal

2014. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazából mindent tényleg az eladóra bíztam, és rámtukmált mindent ezekszerint!

Elég gáz, hogy a magyarok ennyire köcsögök egymással.(Tisztalat a kivételnek!)

Amúgy algaevő mindenképp kell nem?

2014. szept. 28. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!