Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat tartsak 300...

Milyen halat tartsak 300 literes akváriumba?

Figyelt kérdés

Az akváriumról: 120x50x50 cm. Jó szűrő, jó fűtő!

Valami olyan halra gondoltam ami 20-25 cm, rajban él, szép, népszerű, (lehet ragadozó,) édesvízi, nem kezdőknek való. Eddig a Piranha volt csak rájöttem, hogy biológiai szűrő kell nekik meg nagyon sok hús és azt nekik nem tudok szolgáltatni. Mármint a sok hússal nincs baj csak a szűrővel. A válaszokat nagyon köszönöm!


2014. okt. 22. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
cápát
2014. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pirájának minimum a 600 liter, de jobb az 1000. Őszintén szerintem nem fogsz találni olyan rajhalat, ami ekkora akváriumban jól érezné magát és 20-25 centis. Esetleg cápamárnából egy pár példányt, de ha nagy halakban gondolkodsz, akkor ne csapatosakat válassz!
2014. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagy halakat erős biológiai szűrés nélkül ne is akarj tartani. Milyen típusú a szűrőd?
2014. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A szűrőm: ATMAN CF-1200 de írjatok, hogy milyen lenne jó. És ha nem rajhalra gondoltam volna akkor milyen hal lehetne (édesvízi).
2014. okt. 22. 19:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Kérlek küldjetek linket belső biológiai szűrőről! Előre köszönöm!
2014. okt. 22. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem unod még?:D


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__6..


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__6..



A belső szűrő mondhatni alkalmatlan biológia szűrésre, főleg 300 literbe. A külső szűrőd viszont jó lehet. Vegyél bele 3 liter siporaxot. Belső szűő meg mechanika szűrésnek kell, nem hinném, h az atmanod megoldána az áramlást 300 literbe. Inkább olvasgass és kérdez sokat mielőtt belevágsz, ne kapkodd el a dolgot!

2014. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésre is válaszoljak. Valamelyik L-es harcsa lehet a legnagyobb testű hal amit gond nélkül tarthatsz 300 literbe, persze nem csapathal.
2014. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!