Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Be rakhatom a teknősökhöz?

Be rakhatom a teknősökhöz?

Figyelt kérdés
Van egy halas akvárium tele guppikkal és van benne egy csíkos hal ami nagyobb a többinél és kergetni szokta a kicsiket.Van két ékszerteknős másik akváriumba és a kérdés az lenne hogy ezt a halat át lehet-e rakni hozzájuk.A tekik még kicsit, a hal nagyobb náluk.
2014. okt. 30. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Nekem is voltak teknőseim és mikor vettem őket kérdeztem hogy be rakahtaom-e őket a falba épített óriás akváriumunkba, ami télleg nagyon nagy tehát lett volna helyük a tekiknek, nem lett volna zsúfolt, de nem engedte. Egyrészt mert hogy kell nekik a hely, másrészt hogy halak mellett így nem jó nekik. Erre én érveltem hogy dehát a tengerben is.... Erre meg csak annyit mondott,nhogyha azt akarom, hogy meghalljanak a teknőseim nyugodt szívvel tegyem be a halak köze mert hogy náluk sem viccből nincsenek össze rakva.
2014. okt. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egy kis állatkereskedésben láttam hogy a teknősöknél volt hal is ami még kissebb is volt mint a teknős
2014. okt. 30. 13:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Az kajának van beletéve...
2014. okt. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem értem hogy miért halnának meg hogy ha hallal vannak együtt?
2014. okt. 30. 13:34
 5/9 anonim ***** válasza:
A halat fogja megölni a teki:)
2014. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor inkább hirdesd meg akvaristán az ingyen elvihető halak között.
2014. okt. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most ettől a kérdéstől Függetlenül, akkor is megeszi a halat ha nagyobb nála?
2014. okt. 30. 16:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de a tekik annyira szennyezik a vizet, hogy a hal nem sokáig húzná.
2014. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A tekik aljas kis jószágok. Éjszaka mikor a hal alszik, akkor támad és akár egy kisebb teki is tud végzetes sérülést okozni. Főleg, ha pár nap kajálás kimarad :)
2014. okt. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!