Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit szoktak adni a kisallatker...

Mit szoktak adni a kisallatkereskedesek ha viszek be hal ivadekot vagy kifejlett halakat?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fityiszt :)
2014. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
örülhetsz ha beveszik, nem hogy még kapsz is valamit
2014. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én vidéki vagyok és úgy hallottam higy tápot még akvarisztikai dolgokat nyilván attól függően, hogy mi

is az.:)

2014. nov. 21. 11:09
 4/11 A kérdező kommentje:
Mármint amit beviszek
2014. nov. 21. 11:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan halat viszel be ami kuriózumnak számít, van rá kereslet akkor van esély, h beveszik, bár arra se tenném a nyakam. De eleven szülőket kizárt, talán takarmánynak valaki ingyen elviszi.
2014. nov. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik kereskedésben szoktak csak átvenni halakat, a többi inkább tenyészetekből vásárolnak. 100 Ft-ot adnak darabjáért, bár volt olyan is, hogy cseréltünk halakat. Pl. volt, hogy beadtam 5 kifejlett szifót és kaptam cserébe plattit. Legutóbb foltos és albínó páncélosharcsákért kaptam pandaharcsákat. A minap szintén szifókat akartam becserélni néhány endlerguppival együtt, de nem jött össze, mert endlerük egyáltalán nincs, ami meg szivárványos van, azok sorra hullanak, ezért nem merik bevállalni az enyémeimet. Szifójuk meg nem fogy, ezért azok se kelletek. Amúgy valóban akár haltápot is adnak halért cserébe, vagy minimális összeget.
2014. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem tavi halaim vannak. Semmit nem kérek a kicsikért, megvárom míg egy kicsit megnőnek aztán beviszem őket a boltba, örülök ha beveszik.
2014. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Katoonene ***** válasza:

Anyagilag mínuszos az egész. Milyen halról van szó?

elevenszülő, légzsákos-békaharcsa-meggysügér esetében maximum 0-ra tudsz kijönni.

2014. nov. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tudom nem a kérdésre a válasz, de nálunk még guppit sem lehet normális áron venni 400 ft dbja. Ivadékokat meg csak 100-150 ft-ért lehet a környékünkön kapni:( irigylem azokat akik ingyen megkapják :)
2014. nov. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk be lehet adni halakat egy boltoshoz.

Ha olcsóbb dolgot választok, például egy zacskó hörcsögkaját meg egy adag tubifexet, akkor azt mondja: - Hagyd, ne fizess semmit, vidd a halakért cserébe!

Egyszer kaptam tőle konkrétan pénzt is, de általában nem szoktam pofátlan lenni, inkább csak levásárolom. Kérek egy növényt, vagy egy zsák homokot, vagy akármit. Nagyjából tudom, hogy mit mennyiért venne át, hogy kb milyen értékben nézelődhetek.

2014. nov. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!