Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halneveket tudtok egy...

Akos000 kérdése:

Milyen halneveket tudtok egy páncélos harcsának?

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Lány ?? Marcsi. Fiú?? Karcsi.
2014. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Attól függ, hogy szerinted mire hallgat...
2014. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez aranyos. Még sosem HALlottam arról, hogy valaki elnevezze a halát, de nekem egyből a Torpedó ugrott be :-)
2014. nov. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3 Pedig elég sokan vagyunk ilyenek :)


Viszont, kedves kérdező, annak sosem láttam értelmét, hogy csapathalakat elnevezzek. De legyen mondjuk Bolyhoska.

2014. nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálam az egyiknek a neve szotyi (7 éves): [link]


Ő meg a dinó (4 éves): [link]


Csak azokat a halakat nevezzük el ami jól megkülönböztethető a többiektől, a szotyi mindig a növények levelén van fent, a dinó meg kétszer akkora mint a többiek.

2014. nov. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de már az egyik ismerősöm ötlete alapján harcsacsa lett a neve.
2014. nov. 22. 18:36
 7/10 anonim ***** válasza:

"harcsacsa lett a neve."


Gondolom nem egyedül tartod, társas halak, csapatban érzik jól magukat.

2014. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre még csak 1 db van belőle, de még az lenne a kérdésem, hogy egy 54 literes akváriumba kb. 2db-ot tehetek?
2014. nov. 22. 19:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy 54 literes akváriumba 8-10 hal lehet olyan fajták amiknek méretre megfelel.


Ha a 8-10 hal közül van csapatos viselkedésű akkor abból 5-6 egyed az alap, különben stresszes lesz, az meg rossz közérzet, immunrendszer leépülés, majd átlag betegség.


Van viszont olyan hal sok ami nem csapat centrikus, nehezen viseli el a fajtársai társaságát abból csak 1 pár, vagy 1 him 2 nőstény, vagy lehet 1-2 hím amik felosztják az akváriumot.


A páncélos harcsák csapathalak, egymás hegyén hátán vannak.

Példa ez: http://www.youtube.com/watch?v=FC_foUkit3c


Viszont, ha magas a jelenlegi létszám akkor terheled pluszba a vizet, így magas lehet a nitrogénvegyület szint, tehát mindegyik halad veszélybe kerül, ha ez a helyzet ne vegyél pluszba halat.

2014. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem most 6 darab guppi és 2 molli + az algaevő hacsa meg a páncélos hatcsa van az akváriumba.úgy döntöttem hogy még veszek egy páncélos harcsát.
2014. nov. 22. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!