Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Külső szűrő beállítás segítség?

Külső szűrő beállítás segítség?

Figyelt kérdés

A gondom, hogy a szűrő nyomó ágát a szivacsos fejjel nem tudom beállítani, mert függőlegesen a legrövidebb állásnál is hosszú. Ha meg a rövid fallal párhuzamosan ferdén állítom, akkor a műanyag tetőt nem tudom feltenni, mert a csövön van egy merev műanyag U alakú elem.

Mit tegyek? A tetőnyílást nagyobbítsam meg vagy a byomó ág egy darabját vágjam le? Ugye több elemből áll, megnéztem és az egyik szakaszából lehetne levágni.


2014. nov. 23. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

A megoldás egyszerű: rakd be vízszintesen. Máshogy nem is nagyon szabad mert ha függőlegesen rakod be akkor pont az aljzat felé nyomja a vizet, amit szépen felkavar. Áramlás meg nem lesz az akiban.

A szivacs meg mit keres rajta? Azt inkább a szívó ágra szokták rakni előszűrés céljából.

2014. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ajjaj, hülyeséget írtam, SZÍVÓ ágat akartam írni!! A nyomó ággal semmi gondom nincs, bocsi!
2014. nov. 23. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:
A szívó ág alatt esetleg minimalizálhatod talajréteg vastagságát. Ha ez sem elég akkor tényleg vágni/fűrészelni kell a szívó ág csövén.
2014. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!