Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54 literes aksi alá törölköző?

54 literes aksi alá törölköző?

Figyelt kérdés
Eddig csak 30 litereseim voltak, azok alatt törölköző van. Ez az 54 literes alá is "megteszi" vagy vegyek inkább polifoamot (ha igen, mekkorát - mert olvastam olyat, hogy legyen nagyobb, mint maga az akvárium, de ahogy látom, azok, amiket árulnak épp akkorák - akkor inkább vegyek nagyobbat és vágjam méretre)? (Nem az a 700 forint számít, de a 30 literesek alá (akkor még abszolút kezdőként) meg sem fordult a fejemben a polifoam vagy hasonló, a törölközőt csak azért tettem alá, hogy védjem a bútort a vízcseppektől.) Az akvárium egy új, egyenletes felületű bútoron lesz.

2014. nov. 26. 05:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Az alátétnek lényege, hogy felvegye a deformálódásokat, egyenetlenségeket, a törölköző nem alkalmas erre.


Én ennyit szoktam ráhagyni: [link] 2-3 mm


Központi fűtés szaküzletek, barkácsboltok méterre árulják, nekem legalábbis van még 1méter szélességben 5-6 méter, 10 métert vettem még annó, adnak 0.5 métert is.


A gyári vagy jó vagy nem, nem szabad, hogy lelógjon róla az akvárium, valamennyit lehet nyújtani és az akvárium aljára ragasztani, de macera.

2014. nov. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tuzeptelepeken darabra árulnak hungarocell táblákat. De lattam már nagy barkacsboltokban is. 2-5 cm kell alá max 200 ft
2014. nov. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Laminált padló alá való aljzatkiegyenlítő is megfelel? (Az imént jutott eszembe, hogy az van otthon)
2014. nov. 26. 10:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Én tettem már akvárium alá törölközőt, nekem az jó volt.


Simán a bútorlapra is tettem, de kifolyt a víz, a bútorlap felhólyagzott, és az akvárium sarkát megnyomta alulról ez a kis búb, így a sarka lepattant.

2014. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt a padlószőnyeg szerűséget mondod? Szerintem az jó alá.
2014. nov. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!