Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 150literes akváriumba akarok...

150literes akváriumba akarok tenni a következőket. Ez így jó?

Figyelt kérdés

nem tudom mi lesz még mellettük de ők biztos.

Szeretnék tehát 2 gyöngygurámit , 1 kék és 1 arany gurámit?

kérdésem, nem baj ha arany és kék böl csak 1 van ? ők egy faj nem ? valamint kérdésem hogy hogy kellene összeválogatni a nemeket? 1 hím gyöngygurámi , 1 nőstény gyöngy 1 nöstény kék és 1 nőstény arany , jó lesz ?


2014. nov. 28. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ekkora akváriumba elég lenne az egyik faj. 1 hím 2 nőstény felállással.
2014. nov. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kék gurámi egy faj, van több színváltozata, arany, márvány, opálos kék, belőlük 3 darab szokás, 1 him 2 nőstény, a hím kergetni szokta a nőstényeket, 2 nősténynél oszlik a figyelme.


A gyöngy gurámi külön faj, belőlük is 3 az alpap, 1 him 2 nőstény.


A kék és a gyöngy gurámi nem veszi észre egymást egy akváriumban ha megfelelő hosszúságú és dús a növényzet, főleg a fölső zóna, sok vízfelszínre érő növény kell.


Ha nincs még növényes tapasztalat akkor csak az egyik fajt javasolnám én is 3 egyeddel.


A kérdésedre válaszolva baj az 1-1 arány, valószínű az egyik gurámi verve lenne, hátérbe lenne szorítva, bujkálna.

2014. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!