Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sziámi harcos hal mellé 30...

Sziámi harcos hal mellé 30 literes akváriumba mehet mellé garnéla?

Figyelt kérdés
Nem bántja őket? főként red cherykre és Red Rili garnéla gondoltam. Valaki próbálta már, vagy egy esélyt megér?

2014. dec. 1. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:

A picike garnélákat levadássza szerintem, ma voltam a kereskedésbe ott nagyobb amano garnélákkal volt együtt, rájuk sem bagózott.


Rövidebb életű garnéláknál fontos a szaporulat, ha nincs akkor 1-2 év alatt eltűnhetnek az akváriumból, egy kiegyensúlyozott, jó körülmények között tartott betta nagy vadász, kúszik-mászik az akváriumban, átvizsgál mindent a kajáért.

2014. dec. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha elég nagy a garnéla, nem bántja. Ne legyen sokkal kisebb a bettánál.
2014. dec. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy kicsit más lap a hőfok, én a red cherryket fűtő nélkül tartom neonokkal, ma videóztam őket, most ahogy nézem akkor tűnt fel, hogy a nagyok, akkorák mint a neonok, nem sokat tartok otthon, max 10db van, ami kifogható már azt viszem a kereskedésbe.

Rendszeres a szaporulat is, így szerintem jó nekik a 23 c.fok környéke, magasabb hőfokot én nem próbáltam még, nem tudom 27 c.fokhoz mit szólnának a garnélák.

23 c.fokban szépek, nagyok, elevenek, és szaporodnak.

2014. dec. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az amanot és a sepregetőt nem eszi meg. A rc és a rili jó lenne mellé vacsorának.
2014. dec. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen egyedfüggő. Valamelyik a felnőtteket is levadássza, valamelyik még a kisebbeket se.
2014. dec. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha éhes, akkor megeszi, ennyi :)
2014. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!