Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 100 akváriumba milyen szűrés...

Murinus kérdése:

100 akváriumba milyen szűrés kell? Illetve ezek közül melyiket válasszam? Eheim pick up 2012 Jbl cristalprofi i100

Figyelt kérdés
Szürő

2014. dec. 2. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Használtan nagyon jó külső szűrőket ki lehet fogni.

pl;

[link]


[link]


Lehet alkudni is tudsz még. jobban megéri mint egy belső 8-10 ezerért.

2014. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De jo vagy

Még ki is kerested nekem

Nagyon szépen köszönöm

Viszont eleg a kulso

Nem belso + kulso??

2014. dec. 2. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen élőlényt akarsz tartani. Egy bettának elég 2-3 szoros vízforgatás is, egy algázónak ami hegyi patakokba él a 20-30szoros se sok :) A növényes akváriumnak illik 8-10 körül lenni. Mi lesz az akváriumba?
2014. dec. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tervezett halak:

10 molly

4 pancelos harcsa

2 anci

2014. dec. 3. 12:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor neked az 5-6 szoros forgatás sztem elég lehet. 700-800l/h-s külső szűrő sztem már elbírja egyedül is, de ezt majd úgy is látod közbe, ha nagyon lecsökken az áramlás, elkezd gyűlni a mulm, akkor legfeljebb kiegészíted egy kisebb belsővel.

pl; aquael fan 1 vagy fan 2-vel.

Vagy veszel hozzá egy kisebb powerheadet szivacs nélkül és akkor az elég kajálás után bekapcsolni 1-2 órára, összegyűjti a segítségével a külső szűrő a mulmot.

2014. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!