Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért olyan nagy szám a...

Miért olyan nagy szám a sziámi harcoshal?

Figyelt kérdés
Itt szinte minden 2. kérdés a bettáról szól. Sziámi harcoshal így, sziámi harcoshal úgy... Miért olyan nagy szám aza hal? Mindenki azt akar tartani. De miért? Miért olyan jó hal az?
2010. jan. 31. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
azért mert nem igényel túl nagy szakértelmet a tartása, és nem kell neki 200literes akvárium... meg azért mert gyönyörű:) nekem is van:P
2010. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Azért,mert ezt a halat látják befőttes üvegben tartani.Azt hiszik hogy nem kell neki szűrés,világítás,fűtés és csak egy kicsi,vagy rosz esetbe egy gömbakvárium is jó neki.Pedig eznem így van.Szürés mindenhova kell,levegő a halnak nem kell a vízbe,de a szűrőbe levő lebontóbaktériumoknak kell.Fűteni kell mert a 26fok körüli vizet szereti.És kell neki az az 50literes akvárium...Szoval,megél kishelyen,rossz körülmények közt,de ő is,mint minden más hal megérdemli a jó sorsot,nem az ilyen halálraítélt akváriumokat.Én ugy gondolom hogy mindennel felszerelt 50literes akvárium az ideális, pár kis hallal,mondjuk neonhallal,fekete talajjal,és sok növénnyel,meg egy kis úszótérrel,valami gyökérrel,és máris egy gyönyörű akváriumunk van egészséges halakkal.És így biztosak lehetünk benne hogy nem szenved HA:Heti 1/3 vízcsere megvan,és változatosan kap enni,és fagyasztott tápot is kap.
2010. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Azt én se értem minek van róla annyi kérdés, főleg h csak egy hal...dehát akinek más állat nem lehet...
2010. jan. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Akváriumban arra kell vigyáznod, hogy az erősebb hím a többit hímet széttépi, vagy elkergeti, így a többi kanhalacska vagy elbújik, és nem gyönyörködhetsz bennük, ja a hímek a nőstényeket is kergetik......

Csodálatos a szaporodásuk, igaz egy kicsit nehézkes a habfészek miatt, de életre szóló élmény!

2010. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aberráció:D
2010. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert gyönyörű.
2010. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én nem láttam sok kérdést róla, de nekem is van egy vörös színű. szépek, nem drágák, de komplett, felszerelt akváriumban lakik. nem üvegben
2010. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mert nagyon gyönyörű halak,Nekünk is van egy pár,Nagyon szép színesek.
2010. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem azért szokott lenni (most nincs, várom már egy ideje hogy megérkezzenek a halasboltba), mert szépnek találom. Lehet rajhalak mellé tenni, ő elvan egyedül is-nem feltétlen kell neki pár, nem túl nagy a helyigénye (a 30 liter az azért jó, ha megvan-ha egyedül van). Nyugisan uszkál ide-oda, amolyan kiegészítésének nevezném az akváriumban, legalábbis az enyémben. Neoncsapatom van, és ilyen kisebb méretű rajhal mellett jól mutat egy nagyobb hal-kb 7 centisre szoktak nőni. Legutóbb kékem volt, most pedig türkiz koronás bettát szeretnék, de más színváltozatai is vannak, és gyönyörűek.

[link]

2011. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert viszonylag könnyű tartani, és nagyon mutatós.


Egyébként 2 oldalt visszanéztem, és egy harcoshalas kérdést sem találtam.

2011. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!