Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nemrég vettem egy holdfény...

Nemrég vettem egy holdfény gurámi párt és észrevettem, hogy a nőstény fején az egyik oldalon apró lukak vannak. Ez betegség vagy lehet mástól is?

Figyelt kérdés
Nekem gyanús, hogy ez a Hexamita által okozott betegség, de a boltban kis márványsügerekkel volt együtt tartva. Akár azok is okozhatták. De ha ez tényleg a betegség, mit tudok kezdeni vele? Mert elvileg gyógyíthatatlan. Fertőző?
2014. dec. 24. 22:20
 1/2 anonim válasza:
Elvileg fertőz. Egy amerikai cikkben olvastam hogy Metronidazol vízbe adagolása segít. De hogy honnan lehet ilyet szerezni azt nem tudom:D
2014. dec. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Egyébként eszik, nem fakó, nem rosszkedvű. Nem kéne annak lennie, ha beteg? Vagy később szokta mutatni?
2014. dec. 24. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!