Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem lenne jó egy leírás a...

Nem lenne jó egy leírás a kérdezőknek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok helyes író bajnok,(erős 2 azért megvolt) erre gondoltam: [link]


Nem látom értelmét annak, hogy akvárium méretet, szűrő típust stb kérdez valaki, szinte senki nem válaszol rá, ha igen akkor hiányosan.


Milyen az iromány? Mit írnátok még hozzá? Helyesírás?


Volt erre kísérlet de az hosszú volt.

Az akvarista pdf mankóit húszból egy elolvassa, a kezdeti lépések 60 oldal.

Aki elolvasta az olyan remek oldalakat mint az akvaguru, majd gyakorlatban hasznosította, az itt válaszol, az alkotóval együtt.


A link marad, segítsetek megfogalmazni, aki jobbat tud gépelni az vésse be nyugodtan.

Hosszú ne legyen mert nem olvassák el.


2015. jan. 1. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Alulról a 7. sor:

fertőtlenítő, így kiírtja...

2015. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Javítottam.

Aki akarja használja a linket, így talán ki lehet szedni a kérdezőkből némi infót, eddigi tapasztalatok alapján ha simán van kérdezve nem igazán mondanak semmit.


Nem tudják összekapcsolni mi köze egy betegségnek a vízhez, szűrőhöz, stb kívülről én már hallottam, hogy "idióták " vannak itt, "mit akarnak a szűrővel", gyógyszer kell mert beteg a halam...

2015. jan. 1. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Aha, nem vágják, hogy nem mindegy milyen a víz,

de az sem mindegy, hogy milyen a kaja.

Pl halszínező lemezes kaja az egy nagy kamu.


Jó kaják ragadozó halaknak pl a fagyasztott artemia, -mysis, -krill, -cyclops, -tubifex.

2015. jan. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tényleg a haltáp kimaradt, beleírtam.
2015. jan. 2. 07:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csak az akvárium beüzemelésének a dátuma kell, hanem a halak betelepítésének az időpontja is! Ez az egyik leggyakoribb probléma.
2015. jan. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Bele írtam a halak betelepitését is.


Bár van egy sanda gyanúm, senki nem fogja használni, marad minden a régiben.

Marad az "akvárium méret, szűrőtípus, halak...." kérdés sor, és egy laikus továbbra sem fogja érteni, hogy miért kérdezték ezt tőle.

2015. jan. 3. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!