Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 1 órája talajporszívóztam,...

1 órája talajporszívóztam, minden okés volt, tiszta, de most párperce megint ilyen lett a kavics, hogy tudnám véglegesen eltüntetni?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jan. 6. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem látom, mi a baj a kaviccsal.
2015. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a porszívózás miatt elfordult egy-két algás kavics?
2015. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ,kizárt dolog, mert 2-3mmesek, nem hiszem!
2015. jan. 6. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vannak növényeid? Innen úgy látom, hogy szálas növények, nekünk ezek kavicsos talajon nem eredtek meg, csak homokban, kavicsos talajra csak "cserepes" növényt tudunk tenni, mert a szálasok így szétesnek, és szennyezik a vizet.
2015. jan. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4 hete és eddig minden ok volt.
2015. jan. 7. 11:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Tápoldatot kapnak? Én a helyedben jól megvizsgálnám őket, hogy meggökereztek-e rendesen. Illetve van-ee esetleg olyan halad, ami tépkedheti őket?

De arra ne számíts, hogy mindig patyolat lesz az aljzat, az akváriumodban élet van, és folyamatos áramlás, természetes, hogy egy kevés ez-az sodródik a talajon.

2015. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!