Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Corydoras panda számára...

Corydoras panda számára konkrétan melyik, vagy milyen jellegű eledel a legjobb?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, a fő problémám, hogy szerintem nem jut nekik elég, mert a pontylazacok megeszik előlük. 8 panda + 9 fantomlazac, 1 db fagyasztott kajakocka/nap.


Esetleg ismertek valamilyen etetési technikát, ami biztosítja, hogy a talajlakók is megfelelő mennyiségű kajához jussanak?

Lehet tudni, hogy kb mennyi kaja elég egy ekkora halnak?


2015. jan. 13. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Fagyasztott lenne a legjobb, ha felaprózod akkor jutnia kellene az aljára is. De van direkt talajlakóknak való eledel. pl ; sera vipachips
2015. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, akkor ennek utána nézek majd!
2015. jan. 13. 22:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet, hogy mindenkinek jut bőven kaja, és csak kívülről látszik úgy, hogy a páncélosharcsák hoppon maradnak.
2015. jan. 13. 22:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha úgy tűnik, hogy hoppon maradnak, akkor erősen valószínű is. Azt az egy kocka kaját kellene úgy osztani, hogy a Corydorasoknak is jusson belőle. Azt viszont neked kell kikísérletezni, hogy mi működik: pl. hogy több nagyobb darabra vágod vagy kiolvasztod és végigszórod vele az akváriumot vagy is-is.


Ki lehet próbálni a direkt harcsaféléknek tervezett lesüllyedős tápot is, de ha kellőképpen pofátlan a többi halad, azt is fel fogják zabálni. Szóval érdemes ott lenni mellettük és figyelni, nehogy túlegyék magukat.


(Nálunk pl. az algázók Wels Chipsét mindenki nagyon lelkesen fogyasztja. A "csúcsragadozómat" csak úgy tudom etetni mirelittel, hogy hagyok neki 1-2 nagyobb darabot egyben, az talán megmarad, amire feltűnik neki, hogy kaja van.)

2015. jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!