Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Most cseréltem vizet az...

Most cseréltem vizet az aksimban és az egyik teleszkóp szemű aranyhalat beszipantotta a tölcsér amikor szivta le épp a vizet. Az egyik szeme megsérült neki vér aláfutás lett neki benne de a külsö lencséje nem sérült. Van esély rá h felépüljön?

Figyelt kérdés
Esetleg mit lehet tenni érte? Maradandó lesz a sérülés?

2015. jan. 17. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyenre nem figyelni....

Vagy túléli vagy nem...majd kiderül! Nekem van egyszemű halam, egész jól mozog az akváriumban!

2015. jan. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Attól függ, milyen mértékű a roncsolódás. Elég jól tudnak regenerálódni, de ezt így szerintem nehéz megtippelni.Én egyszer a belső szerveit kaptam ki egy szerencsétlennek vízcsere közben. Lecsúszott a csőről a tölcsér és az egyik halamat berántotta a szívóhatás. A testnyílásán keresztül jött ki belőle valami belsőség. Szerencsétlent nagyon sajnáltam. El is pusztult.
2015. jan. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az egyik szemében félig bevörösödött, de más elváltozás, nem látok rajta, már sokszor cseréltem vizet, de ilyen még nem volt, mindig vigyázok rájuk, de ez az egy játékból uszott oda.
2015. jan. 17. 12:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lessz semmi baja.Nekem volt két egyszemű halam.Sőt még olyan is volt aminek a hátából ki volt harapva egy nagy darab.
2015. jan. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!