Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezek milyen betták? Nőstény...

Ezek milyen betták? Nőstény hím? KÉP

Figyelt kérdés

úgy vettem mint harcoshal nőstény. de utána néztem milyen betták léteznek és nekem úgy tűnik, hogy ezek barna harcoshalak vagy békés harcoshalak(bár nem tudom, hogy lehet békésen harcolni)

itt találtam [link]

Szerintetek fiú vagy lány?

[link]

[link]

[link]

[link]



2015. jan. 22. 18:20
 1/4 Platypus ***** válasza:
Most hány darab halról van szó? A hasúszót kell nézni, az a hímnek szép nagy, a nősténynek kicsi. A két középső kép egyértelműen hím, az első meg a legalsó nőstényesen néz ki, de pont a lényeg nem látszik. És mindegyik Betta splendens.
2015. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 halról van szó. a boltban úgy 2 hónapja nősténynek volt kiírva. de a 2-3 as képen szereplő halnak a hasúszója elnyúlt hátra és a mellúszó vagy mi pedig megnyúlt. jól látszik a képen.
2015. jan. 22. 19:10
 3/4 A kérdező kommentje:

sajnos nincs szép nagy fátyolos úszója csak hátrafelé nyúlt a farokúszó végéig.

örülnék ha tényleg egy pár lenne bár így a boltbak kellene csalódnom, hogy nem tudják megkülönböztetni

2015. jan. 22. 19:16
 4/4 Platypus ***** válasza:
2015. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!