Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a háttérről?

Figyelt kérdés

[link]


esetleg tudtok szebbet ami ilyen vékony ? :) nekem amúgy tetszik , világos aljzathoz megy szerintetek? vagy jobb lenne sötétebb?


2015. jan. 30. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek a szépsége és az aljzat színe is a szoba színeitől függ, ahol ez lesz. Na meg a többi bútortól.

Egyébként nem csúnya eléképzelve néhány növényt nagyon is tetszetős:)

2015. jan. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni milyen lenne összerakva. Hát lehet hogy jó.


Általában nekem az a bajom az összes háttérrel, hogy szerintem egyik sem hasonlít egy igazi sziklafalhoz.

Pl itt egy sziklafal:

[link]

Az akvadekoros hátterek hasonlítanak rá legjobban, de ezek meg túl drágák, túl nagyok és túl vastagok: [link]

Egy időben szerettem volna ilyet, de lemondtam róla.

2015. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem atomgagyi! Amit a második válaszoló linkelt, azok még nekem is tetszenek, annak ellenére, hogy nekem úgy általánosságban nem tetszenek a hátterezett akváriumok.
2015. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!