Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tennétek fel képet az akvárium...

Tennétek fel képet az akváriumotokról?

Figyelt kérdés

2015. febr. 1. 18:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez a sügéres akváriumom:


[link]

2015. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nagyon szép az akváriumod Joci, egy kis ékszerdoboz.

Elfogadnám!

2015. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Tök király pont te beszélsz,tied is nagyon jó(meg persze Jocié is elképesztő) :)
2015. febr. 2. 22:02
 14/17 anonim ***** válasza:

Tök király szép lett a sügéresed, akváriumgelle a tiéd is szép, a betegség szerintem valami gomba vagy penész, az akvarurun próbáld meg beazonosítani, lehet, hogy fátyolbetegség, ha szőrös akkor meg halpaenész.


Nekem most vannak a 10 literes "irányfények", hajnalban, vagy este sokáig világítanak, 3 db van.


Gyerekszoba: [link]

Konyha: [link]

Előszoba: [link]


Ez a pihenő szobába van, nappal ha fáradt vagyok a vízfelszínét nézem és gyorsan elalszom: [link]

[link]


Kettő van a nappaliba: [link]


Kisesebb a feleségem kedvence, a szekrényben lévő meg az enyém: [link]


Ezek az emeleten vannak.

2015. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
*akváriumgelle az akvagurun nézd meg....
2015. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
WOW nagyon szép az összes,mindet elfogadnám,és a szoba is ízlésesen van berendezve.Ok,a betegségnek én is ott akartam utána nézni.Halpenész nem hiszem,hamarabb fátyolbetegség.
2015. febr. 2. 23:13
 17/17 anonim ***** válasza:
Kiszedtem tegnap az ecsetalgát, feleségemnek beadtam, hogy mérgezheti a garnélákat, erre azt mondta azonnal szedjem ki! [link]
2015. febr. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!