Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mutatnátok képet az akváriumai...

Mutatnátok képet az akváriumaitokról?

Figyelt kérdés
Köszi! :) én nem tudok mert még nincs :(
2015. febr. 5. 02:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon Low Tech, 75 liter, heti 7ml profito, 7ml green carbo, 7-14 naponta gondozás,(részleges vízcsere, üvegtakarítás) garnélák, csigák, 10 neonhal.

[link]


Decemberbe rendeztem át, így indult: [link]


-------------------------------

Előtte 1 évig ilyen volt: [link]

Előtte ilyen: [link]


A mostani kinézet marad, nem nyúlok többet hozzá a garnélák és a talajt várhatóan teljesen beborító hemianthus miatt.


A többi akvárium napokban esett át az éves nagy gazoláson, egyenlőre még kopaszok, 4 felmosó vödör növénnyel könnyebbek lettek, 2-3 hét múlva már tudok fotózni.

2015. febr. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez: [link]

nemrég ilyen manőveren esett át: [link]

2015. febr. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pendulum92 ***** válasza:

A legnagyobb jelenleg ilyesmi:


[link]


Az eleje csak azért trutyis, mert próbáltam mohát tenni oda, de valamiért csak mulmtemetővé lett, és kivettem, a mulm maradt, de már az is eltűnt onnan.

2015. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pendulum92 ***** válasza:
100%
Meg ez ilyen matatás utáni kép, még kicsit zavaros volt a víz. A dromedár aquael fan2 pumája is kikerült, úgy tapasztaltam, hogy elég egy ősrégi kis 250 l/h-s aquael pumpája is a vizet mozgatni. Szűrőanyag nincs, növények szűrnek.
2015. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!