Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol tudok vásárolni élő...

Hol tudok vásárolni élő pisztrángot? Esetleg más magyar fajokat? Pl. A lilafüredi vagy szilvásváradi tenyészetekről hozhatok el élő példányokat?

Figyelt kérdés
Élő alatt értem, hogy nem csapják le eladás előtt.
2015. febr. 8. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Lillafüreden vagy Szilvásváradon.


A pisztrángot nem lehet élve szállítani, nem bírja a tartályt, nagyon érzékeny a vízminőségre, tenyészteni is leginkább átfolyó rendszerű, friss vízzel táplált medencékben tudják. De pl. a csarnokban lehet kapni frisset, aznap hajnali szállítást, annak még kiváló a minősége - ha nem is ugyanaz, mint a vízből kifogott.

2015. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meglehet velük beszélni, hallgazdasagokat keress fel szerintem még tudod oldani.

Ne vedd tolakodasnak, de megkerdezhetem milyen okból kellene?

2015. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nekem kellene. Van egy ismerősöm, aki hazai halakat tart. De pl. kisebb példányokat (10-20 cm) oxigéncseppel ellátott vízben el tudnék hozni?
2015. febr. 8. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!