Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem eszik az axolotl?

Miért nem eszik az axolotl?

Figyelt kérdés

1 hete kaptam, már evett egyszer 3 napja..

de azóta nem akar.

a vize 20 fokos..

homályos a fényviszony a helységben..

nemértem..

féltem..:S


2010. febr. 10. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Jaaj ez nagyon édes, hol lehet ilyet kapni????????
2010. febr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sztem ez élő kaját eszik, gilisztát, tubifexet, szúnyoglárvát, ilyeneket.


Ezek olcsó dolgok, csak nem mindenhol lehet kapni.


Az én gömbhalaim pl csak élő szunyoglárvát és tubi-t esznek és 9 napig bírják kaja nélkül.

A teknősöm meg csak rákot és gilisztát hajlandó enni, bár az fél évig is bírná kaja nélkül.


Vannak olyan állatok, amik csak arra támadnak, ami mozog.

Fagyasztottra talán csak akkor vetemedne, ha egy cérnán húzgálnád előtte addig, amíg fel nem idegesítenéd vele.


Egy egy olyan boltot tudok, ahol lehet kapni élő kaját, én itt szoktam venni:


ATLANTISZ DÍSZÁLLAT

1067 Budapest, Eötvös u. 28.

Tel.: 06-70-701-7550


Nyitva:

Mindennap 10-18-ig.

Szombaton 10-14-ig.

2010. febr. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
háát, ez gyakori. Még egy profi cég által installált akváriumban is mindig lesoványodnak és elpusztulnak.
2010. febr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Adj neki vörös szúnyoglárvát, esetleg csipeszről pici darab, jól átmosott csirkemellet, vagy marhaszívet!

Ha másra nem is, erre biztosan harapni fog ha nem beteg.

Az, hogy olyan könnyen elpusztulnának nem igaz!

150x50 területen tartok jó ideje axiket, jelenleg 6-ot és az étvágyukkal még soha semmilyen problémám nem volt.

2010. márc. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem is hasonló a problémám. lassan egy hete lesznek nálam és még nem ettek semmit. a helyzet ugyanez, jó hőmérsékletű, kiszellőzött víz, félhomály vagy sötét fényviszony, de mégsem esznek. a kopoltyújuk pedig kihullott. én nagyon féltem őket =/
2010. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szar a víz. főleg utolsó neked mondom, szedj ki mindent, mosd át és főzd ki a bújókat meg minden. vízbe antiklór vagy metilinkék, egykét napig hagyd állni, csak szűrő menjen, aztán vissza az állat. ha a kopik kihulltak ott nagy a gáz.
2011. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!