Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A black Mollyk odaúsznak a...

A black Mollyk odaúsznak a Gurámikhoz és mintha csipkednék őket, miért van ez? Mi ez egyáltalán? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
2008. aug. 23. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiváncsiságból rákerestem. Állítólag lehet tartani a black mollyt más halakkal együtt, de sok hibridük létezik. Az egyik képen némelyik hibrid felépítésében hasonlított a sziámi harcos halhoz. Bár azok édesviziek, de már kitudja mikkel keresztezték a mollikat. Lehet hogy még némi vadászösztön bennük van. Felszoktak állni az uszonyaik csipkedésnél? Mert akkor lehet arról van szó hogy tényleg támadják a többit. De az is lehet hogy valami pikkelybe tapadt algát csipegetnek a másikról.
2008. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hogy érted azt h fel áll e az uszonyuk.
2008. aug. 23. 23:46
 3/3 kzs ***** válasza:

Egyáltalán nem jó ez a párosítás. A gurámi lassú és nyugodt, a molly ellenben gyors. élénk úszású hal.

A legjobb az lenne, ha külön raknád őket (eldöntve, hogy élénk, vagy inkább nyugodt halakat akarsz tartani).

Ami engem illet, én a gurámiakat tartanám: sokkal szebbek.

2008. szept. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!