Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a pillangóimmal?

Jucinene kérdése:

Mi lehet a pillangóimmal?

Figyelt kérdés
Ma reggel látom, hogy az egyik meghalt:( a többi meg beszürkült és nem csinálnak semmit csak elbújnak és ,,gyászolna" 4 darab volt( 2 hím-2 nőstény) ebből egy nőstény halt meg, de tegnap még nem volt semmi baja, most meg mindegyik, kivétel egy, rosszul néz ki és szinte szürke az egész hal, de még enni se akar az a kettő
2015. febr. 25. 10:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaj bakker ezek haldoklanak!!!!DE az az egy meg vígan úszkál és semmi baja!!!
2015. febr. 25. 10:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de ha valaki rosszul van, akkor cserélj 30% vizet.
2015. febr. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érzékeny halak, mint a lágy vizes sügerek általában, ők kifejezetten haladó szinthez tartoznak, nagyon képben kell lenni szűrés, és biológia szempontjából, hogy lehessen őket tartani.

1 év általában a max amit egy nem kifejezetten nekik tervezett akváriumban kihúznak, ha valami nem stimmel a vízzel ők hullanak el elsőnek.

Mondjuk 10 akváriumból kettőben maradnak meg, pofás halak, népszerűek, de sokan befürödnek velük.

2015. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Vörös szunyi lárvát adtam nekik ,mert az eladó nem szólt hogy nem szabad azt adni, szegénykéknek annyi:(

egy húzta ki mert az elüldözték, de kidobáltam az összeset mostmár(a lárvákat) annak az egynek viszont kell egy pár nem?

2015. febr. 26. 13:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!