Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egyik nap megjelent a vad...

DaveGaming kérdése:

Egyik nap megjelent a vad xifo-im testén egy fehér folt a farkán először azthittem hogy, meggyógyul de, nem tudtok nekem segíteni mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2015. márc. 13. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg beazonosítani itt: [link]


Végül is az lényeges, hogy parazitás, példa darakór, vagy baktériumos betegség, mondjuk halpenész.

Átlag kombi szerek vannak, egy baktérium ellenes több baktériumos betegséget gyógyít.

Külön kell tenni a halat, majd valami karanténosnak kinevezettben kezelni, ha egy baktériumot irtó szerrel kezeled a fő akváriumot, elpusztulnak a szűrőbaktériumok, utána a halak, majd az alga miatt a növények, ez durván a szokásos lemenet.

2015. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem darakór lessz mert, hasónló pöttyök vannak a halamon.De igazábol semmi próbléma nincs a hallal teljesen életvidáman úszkál
2015. márc. 15. 11:12
 3/3 anonim ***** válasza:
és biztos,hogy életvidám???lehet,hogy csak Te látod úgy!
2015. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!