Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet hogy egész végig a...

Lehet hogy egész végig a fagyasztott halkajával mérgeztem a halaim?

Figyelt kérdés
Van egy 50l es akvám mostmár 5 guppival es egy lány bettával. Mindigis adtam nekik fagyasztottat es egy hèten szinte mindig döglött egy. Es mindig vettem ugye az ujjakat de lassan azokbol is fogytak egyszer meguntam venni, vartam hogy csak egy maradt azutan nem adtam nekik tobbszor es akkor vettem tobbet csak szárazat esznek es mind èl ket honapja egy sem halt meg. Lehet hogy a fagysztottal beetettem veluk tudtomon kivul valamit??? Fehèr szunyoglárva ugytudom azt kaphatnak a voros az nemtuljo... meg mostis megvan a fagyasztoba de nem adok nekik tobbet . Lehet attol pusztult sorba mind???
2015. márc. 14. 11:35
 1/3 Platypus ***** válasza:
Ha a fagyasztott felolvadt és visszafagyasztottad, akkor lehetett romlott. Egyéb esetben nem okoz elhullást. A fagyasztott az egyik legjobb lehetőség az etetésre, normál esetben nincs vele semmi probléma.
2015. márc. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát enis ezèrt adtam nekik de kitudja milyen mocskos helyen tenyèsztik ezeket a kis lènyeket abbol gondoltam....
2015. márc. 14. 12:07
 3/3 Platypus ***** válasza:
Van olyan halkaja, amit mocskos helyen tenyésztenek és ezért kockázatos(pl. tubifex), de a fehér szúnyog pont nem ilyen. Kifejezetten tiszta vizekben szaporodik, érzékeny jószág. Az egyik legbiztonságosabb lehetőség az összes élő és fagyasztott kaja közül. A másik az Artemia, ami sós vízi, ezért semmiféle édesvízi betegséget nem terjeszthet.
2015. márc. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!