Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppik mekkora csoportban...

Guppik mekkora csoportban szeretnek?

Figyelt kérdés
Ha csak hímeket tartok, az nem kínzás?
2015. márc. 18. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
4 haltól felfelé bármennyi. Hímeket tartani nem kínzás, szaporodni hagyni őket,hogy aztán túlterheljék a vizet,az állatkínzás.
2015. márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Jól tűrik a "tömeget" is, persze megfelelően szűrt és gyakran frissített vízben, tömeg alatt nem a túltelepítés értendő.:D Ha kevesen vannak azt is jól viselik, a lányok hiánya sem okoz gondot, talán kicsit csipkelődősebek mert nincs ami elvonná a figyelmüket. Sok múlik azon, hogy mekkora helyen vannak és az esetleges társhalakon is mármint közérzet szempontjából. Nálam egy kis hím amit megmentettem a haverom teknősétől évekig elélt teljesen jól egy társas akváriumban néha megkergette a kisebb halakat, néha ő menekült de életerős szép halacska lett, nem látszott rajta, hogy bármit is hiányolna. Etetéskor mindig az első volt, még a vitorlások közé is befurakodott és veszekedett velük a kajáért.:D
2015. márc. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
160 vagy 200 literes akváriumba gomdoltam, 2 anci, páncélos harcsák, 1 csapat serpalazac és-vagy 1 csapat rózsalazac mellé.
2015. márc. 19. 10:32
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
A serpák kicsit csipkelődősek de általában egymást csesztetik, első nekifutásra csak pár darabot vegyél. Nem hiszem , hogy gond lesz de jobb az óvatosság. Mielőtt még megvennéd ültess dús növényzetet, úszó növények is legyenek.
2015. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A növényzetet pont így terveztem, meg valami faágat még és köveket, alulra meg Manado-t.
2015. márc. 19. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!