Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az alapból sötétszürke pöttyös...

Az alapból sötétszürke pöttyös algaevőm mitől sárgulhatott be? Mintha kifakult volna narancs-citrom sárgára.

Figyelt kérdés

2015. márc. 18. 20:30
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
Megmondom őszintén ilyennel még nem találkoztam, valami más tünete nincs,a többi hal egészséges? Láttam már arany és albínó ancit de olyant nem amelyik átalakult. Beteg fakóbb színű algázóval is láttam, de citromsárga lett olyant még nem. Más tanácsot nem tudok adni mint, hogy ellenőrizd a következőket, nem került e hirtelen lágy vízből keménybe ill nem kemény e túlságosan a víz, egy 30%-os vízcsere mindenképp ajánlott mert érzékenyek a nitrátra, ammóniára, nem használtál e réz tartalmú vegyszert, van e fa, gyökér, kéreg az akváriumban, kap e elegendő nyers kaját ill állati eredetű eleséget, van e búvóhelye és megfelelő úszótere? Hát hirtelen ennyi jutott eszembe, ami nem így van, vagy hiányzik azt pótold. Talán majd más is ír én többet nem igazán tudok mondani még sohasem volt beteg ancim és színváltoztatós sem.:D
2015. márc. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Akkor lesz neki egy vízcsere, és egy kis nyers kaja.

2015. márc. 19. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!