Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 30literes akvariumba Sügérek?

Benike0112 kérdése:

30literes akvariumba Sügérek?

Figyelt kérdés
30literes akvariumba tartok 1 Yelow sügért 4 Zebrasügért , mi lehet a legnagyobb baj ebbol? Kicsik kb 5-6 centisek jolmegvannak egymassal a zebrák néha egymást csipkedik de olvastam hogy alapból agresszivak . Egyepkent 300literes akvariumot neztem ki abba szeretnek egy afrikai sugeres akvariumot .

2015. márc. 26. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Mihelyst a legnagyobb hal ivaréretté válik a többinek rövid időn belül reszeltek. Minimum 200 literes kell neki, inkább 300. Addig szerezd be amíg az alfa hím be nem durvul mert csúnya vége lesz a dolgoknak. 30 literbe csak csigasügér tartható.
2015. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olx en neztem ki azthiszem 310literes volt es eleg olcson csak ugye abba kellene nagyobb teljesitmenyu szuro es levegozteto
2015. márc. 26. 16:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Levegőztető nem kell. Viszont egy komoly szűrő fog kelleni. Olyat nézz márkától függetlenül amibe legalább nettó 8 liter szűrőanyag belefér. Újonnan 40 körül mozognak + szűrőanyag. Használtan ki lehet fogni 25-30 ezerért szűrőanyaggal együtt. Vagy ha barkácsolós vagy csinálsz egy szűrőakváriumot, vagy hordó szűrőt.
2015. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

pl;

[link]


[link]


[link]


Ezeket 2 perc alatt találtam, ezek megoldanák a szűrést, még egy áramoltató vagy belső szűrő kellene melléjük.

2015. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Dragabb mint az akvarium :D
2015. márc. 26. 17:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen ez az akvarisztika, nem egy olcsó hobby :)
2015. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat egyenlore elvannak ebbe aztan most elkezdek mindent megvenni egy nagy sugeres akvariumhoz
2015. márc. 26. 18:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Az 5-6cm-es már nincs messze az ivarérett kortól, lehet ma még elvannak, de holnap már nem. Jobb ha elpasszolod őket, és ha kész a 300 literes akkor veszel halat.
2015. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 akvigirl válasza:
Haat en ha jol latom egy igazi akviboy vagy:$ I love you akviboy♡♡
2015. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!