Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem szabad tükröt...

Miért nem szabad tükröt betenni a hím bettának?

Figyelt kérdés
Minden tenyésztői oldalon azt írják, hogy úgy fog szépen fejlődni az uszonya, de most olvastam, hogy márciustól tilos lesz...
2010. febr. 18. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert állatkinzás,azthiszi másik hím van az akváriumban,folyton stresszel,ideggyenge lesz,és hamar megdöglik.Az uszonya egyébként kétlem hogy nagyobb lesz,csak kifesziti,"felfujja" magát,hisz azt hiszi harc lesz. Képzeld el ha egész életedet egy szobában töltöd,ahol egy késsel fenyeget valaki,na igy érzi magát a hal.
2010. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezt a magam részéről hülyeségnek tartom. Ki mikor fogja ellenőrizni a haladat, van-e bent tükör vagy nincs. De vegyél még egyet, és tedd őket egymás mellé. A természetben nem csak készülnek a harcra, hanem küzdenek is, még sem tesznek semmit az állatvédők. Én magam sem értek egyet az állatkínzással, és aki állatot tart tegyen meg minden tőle telhetőt, hogy minél jobban érezzék magukat az állatok, de ami túlzás, az túlzás. Egy sziámi harcoshalnak semmi baja sem lesz, ha kifeszített úszókkal fenyegeti a tükörképét, még örül is hogy jól megijesztette a másikat, és az nem merte megtámadni (:!
2010. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem abszolút igazad van kedves második. Ez már szőrszálhasogatás. Inkább mennének azok ellen, akik tényleg fájdalmat okoznak az állatoknak.
2010. febr. 21. 10:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én bettám egy idő után rájött, hogy a tükörben saját magát látja, és nem keménykedett. Viszont a jelenlegi simán brusztolna a fütyülős pálinkám dobozának hátoldalával.
2010. márc. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!