Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ki tudja hogy JBL Clearol hol...

Ki tudja hogy JBL Clearol hol kapható Budapesten? Mindenhol csak rendeli lehet. Webshopban.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom, hogy élemben nem hallottam ennél feleslegesebb hülyeséget, amit meg lehet venni akváriumhoz.
2015. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tanulj meg helyesen írni és különben sem kérdezte senki a véleményed...
2015. ápr. 9. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Te tudod mit csinálsz, de majd 4000ft a semmiért kicsit sok, viszonyításként 8000ft-ért láttam eheim 2213-at, nemrég vettem én is egy 2211-es eheimet 7000ft-ért helyben volt.


A zavaros vizet nem lehet megoldani vegyszerrel, az a szűrés dolga, van olyan, hogy nehezen érik be a szűrőanyag, lehet az állagát javítani baktérium kultúrával, példa neptun biostart, 500ft ugyanazt csinálja mint majd 4000ft-ért a JBL Clearol, egyfajta váladékot húz a szűrőanyagra.

2015. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1400 Ft, nem tudom miről írsz.
2015. ápr. 9. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek átlátszó és tiszta az akváriumvize, aki ért egy cseppet az akvarisztikához és nem öntöget a vízbe felesleges dolgokat.
2015. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!