Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tornyos malaj csigat halak...

Tornyos malaj csigat halak nelkul lehet tartani? :D

Figyelt kérdés
Tudom hulyeseg dd nagyon szeretnek de halam nem lenne :D

#hal #csiga #tornyos csiga #malaj csoga #tornyos malaj csiga
2015. ápr. 16. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Meg túl sok örömöd se lenne bennük, mert beássák magukat a talajba.

Egyébként igen, lehet. De az emberek kb 99%-a az aljzat átforgatása miatt tartja, mert látni nem igazán lehet őket.

2015. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értek semmit az akvarisztikához, csak jópofa a kérdésed, gondoltam válaszolok - nem sokan szeretnének tangeri csigát háziállatnak :D


Szóval a józan ész azt mondatja velem, hogy ha nem él szimbiózisban semmigféle másik élőlénnyel, akkor ha a neki megfelelő körülményeket és táplálékot biztosítod, simán tarthatsz! :)

2015. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
1. Ő abban leli örömét, hogy VAN neki, nem kell látnia is ahhoz, hogy boldog lehessen.
2015. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3! Gondolat olvasó vagy? :)

Nem kötekedésből, ha tényleg így van, akkor hajrá, de az emberek többségére egyáltalán nem ez a hozzáállás jellemző.


Hüllő tartással próbálkozók körében is siralmasan gyakran visszatérő probléma, hogy nem csak a látványt igénylik, de a kézbevételt, simogatást, stb is.

Nem értik meg a totálisan más életritmust, hogy ezzel akkora stresszet, traumát, sokkot okoznak néhány szélsőségesen vad állatnak, amibe simán bele hal.


Csak ezért írtam, hogy egy állat millió éves életvitelét nem lehet a mi igényeinkre formálni, nehogy csalódás legyen a vége, tudja, hogy mire számítson.

2015. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
61%
4. Az emberek többségének a gondolkodása még nem elég érett a malájcsigatartásra.
2015. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Huha.. Rég tettem fel már ezt a kérdést :)

Azért szerettem volna csigát, hogy meg tudjam az 'alapokat'

Azóta van már egy maláj csigám és 2 guppim... :)

2016. márc. 19. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!