Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 5 literes "akvariumban"...

Egy 5 literes "akvariumban" tarthatok egy guppit es egy par malaj tornyos csigat?

Figyelt kérdés

Tudom hogy 30 litertol tilos stb..

csak a mamam meselte hogy mikor gyerek volt 5 literes uvegekbe tarolta es sokaig eltek stb... egy 5 literes uvegben volt neki : 1 guppi es 5 malaj csiga



2015. ápr. 21. 15:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
csak hogy mert voltam az allat kereskedesbe azt mondtak hogy meg 3 guppit is tarthatok benne.. akkor most mi van?
2015. ápr. 21. 15:26
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A kereskedő el akarja neked adni a halat, az van. Nem véletlenül tilos, igen hamar elpusztulna az a hal.
2015. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem lehetne benne tartani. Vagy az ammónia(ekkora helyre még szűrő sincs és ha lenne sem lehetne beállítani az egyensúlyt), vagy az ingadozó vízparaméterek miatt szenvednének. Nem véletlenül van a harminc liter alsó határnak.
2015. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerinted ki akar becsapni? Egy ismeretlen az internetről vagy akinek az az érdeke, h megvedd tőle a halat, majd ha elhullik akkor megint mehetsz hozzá venni egy újabb adag halat.
2015. ápr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget ugy dontottem hogy akkor nem lessz halam nem akarom hogy szenvedlyenek (12L)
2015. ápr. 22. 19:19
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Akár még élhetett is ideig-óráig az 5 literes "akváriumban" is a mamádnak, mivel elég szívós állatokról van szó. Csak hogy ha halakat akarsz tartani vagy bármilyen élőlényt gondolom nem azt akarod hogy pusztán életben legyenek és kínlódjanak hanem mondjuk normális körülmények között éljenek. Neked milyen lenne ha bezárnánk egy liftbe néha kapnál valami kaját és éljél...?
2015. ápr. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Tartsál benne növényeket csigákat. Kezdésnek tökéletes, aztán ha belejössz, akkor utána már könnyebben fog menni a hal tartás is.
2015. ápr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen én is láttam már öt liter alatt is üvegben halat.Az volt az üvegre írva hogy ruszli :) A viccet félretéve,még véletlenül sem szabad.25 literben már elvan egy darab hím betta,ha csak egy halhoz ragaszkodsz.Szépen be lehet rendezni neki az akváriumot.
2015. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 6 literbe volt régen egy sziámi harcoshal (nőstény) egy arany gurámi és egy guppi és tök sokáig éltek :D
2015. máj. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!