Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kb.3 nappal ezelott az egyik...

Kb.3 nappal ezelott az egyik albino karmosbekank felpuffadt, tele van vizzel a bore alatt. Jo etvagya van azota is, de az allapota nem javul. Mi tortenhetett? Mit tehetunk vele?

Figyelt kérdés
Halakkal egyutt el. Aznap reggelre 3 hal tunt el, gondoljuk, hogy o falta fel (guppik, neonhal volt). Olvastam, hogy nem szeretik a gyors, eros vizaramoltatast, aminek a multkori akvariumtisztitas ota ki volt teve. Ezen valtoztattam.
2010. febr. 21. 13:23
 1/3 anonim válasza:

okosvagyhogy

iesmit

tartasz

2010. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is volt Karmosbékám és ugyan így felpuffadt de nem azért mert a halakat megette, hanem elég valószínű hogy öreg volt és elvesztette a "kétéltű képességét" úgymond. Valamiért nem tudja a levegőt kezelni az öregségtől szerintem. Bár ez sem biztos csak én gondolom. Szegény elég öreg volt. Ha a tied is öreg és kicsit fél oldalasan van a víz tetején akkor sajnos nem sok van neki hátra. Az enyém 3 hét múlva lefogyott és azt hittem, hogy rendbe jött de rá 2 hétre megint felpuffadt és meghalt szegény.
2011. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az előző vagyok és még annyi, hogy halakat nem eszik a Karmosbéka csak azt eszi meg ami a szájába fér, pl: tubifex stb. Szóval a halaiddal valami más történhetett. Vagy nézz körül jobban az akváriumban :)
2011. febr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!